Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.
Суші приємно вразили якістю — свіжі інгредієнти, правильна температура рису та ніжний смак риби. Роли акуратно скручені, нічого не розпадається. Соєвий соус, імбир і васабі в достатній кількості. Можна замовити доставку, а також відпочити в закладі. Загалом дуже задоволений сервісом і смаком — обов’язково замовлятиму ще!
~ Іван П
Закалывала суши сыну на день рождения, суши большие, свежие, красивые с хорошим количеством рыбы. Была возможность отредактировать вкус в заказе: сделать его более или менее сливочным.
Немного слабо разрезаны, но это мелочи. Отличный имбирь, васаби и соевый соус к ролам! Очень эстетичная упаковка и отличный контакт с продавцом. Я довольна, точно поторю.
~ Yelizaveta H
Zawitałam dziś przypadkiem do tego cudownego nabutok sushi. Powitała mnie przemiła obsługa ja z chłopakiem zamówiliśmy nori roll z krewetkami i łososiem są przepyszne a cena jest adekwatna. Pod koniec dostałam miłą niespodziankę to był pudding z dżemikiem który dołączam na zdjęciu, dziękuję pięknie i napewno tu wrócę 🤗🩵
~ Maria J
Pyszne sushi 🍣 Świeże składniki, pięknie podane i pełne smaku. Każdy kęs czuć jakość i dbałość o detale. Idealne miejsce zarówno na szybki lunch, jak i spokojną kolację. 🫶🏼
Duży plus za dodatki 👍🏻Nie żałują sosu sojowego, wasabi ani imbiru – wszystko w odpowiednich ilościach, bez proszenia się o dokładkę.
~ Oleksandra V
Нове місце на мапі Вроцлава, але з неймовірно смачними ролами зі свіжих продуктів.
Замовляємо не вперше, швидка доставка і дуже привітний персонал, який обовʼязково допоможе визначитись з вибором 😍
Дякуємо за якість і обовʼязково ще замовимо не раз 🍣
~ Валерия М
Zamówiłam Uramaki z opalanym łososiem i Roll tempura – oba zestawy były przepyszne! Sushi świeże, bardzo dobrze przygotowane, smaczne dodatki. Dostawa szybka i bezproblemowa. Wszystko dotarło estetycznie zapakowane. Na pewno zamówię ponownie. Polecam! 🍣😊
~ Sylwia M
Bardzo smaczne sushi – próbowaliśmy hosomaki i wszystkim bardzo smakowało, zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Świeże, dobrze przygotowane, pięknie podane.
Duży plus za serwowanie – wszystko wygodnie zapakowane i w odpowiedniej ilości. Ceny przystępne, a obsługa przesympatyczna i gościnna.
Miła niespodzianka na koniec – deser w kształcie kota (panakota), który dzieci pokochały 💛
Cieszymy się, że taki fajny lokal pojawił się tuż obok nas. Z pewnością wrócimy!
~ Pavlo H
Заказывада через glovo. Привезли оооочень быстро, было очень вкусно, хорошие порции. Особенно гункан с лососем - просто супер! Цены радуют. Не хватало такого места в этом районе. Большое спасибо, очень рекомендую!
~ Valeriia B
Polecam Nabutok Sushi, jest to niesamowite ta pyszne jedzonko. Bardzo duży wybór, przyjemna obsługa, istnieje możliwość zamówienia na wynos, dostawa ta na miejscu. Waruje spróbować tylko raz, zapewniam to będzie ulubione jedzenie.
~ Andrii Y
Заказывали домой ,было очень вкусно из свежих продуктов,ждали не долго , положили много соевого соуса,васаби и имбиря . За свою цену не дорого. Цена в Гугле отличается , в самом заведении дешевле
~ Юлия Ч
Купили с семьёй специальный набор 44 шт стоимость 125злот. Если забирать самому то будет стоить 112.50. свежая рыба. Очень насыщенный вкус. Отличный сервис. Быстро делают заказ. Советую попробовать.
~ Сергей М
Великолепные суши
Лучше чем доставка суши банг , хотя она тоже на высоте , но вы удивили
Заказ был на 163 зл
В подарок получили ролл и суши бургер
Было невероятно вкусно , теперь заказываем только тут !
~ Football M
Рекомендую! Сделали большой заказ, ждали буквально минут 15. Обслуживание прекрасное.Все очень вкусно. Нам сделали скидку, и ещё получили в качестве бонуса десерт: коробочку жареных бананов.
~ Olha K
Najlepsze sushi we Wrocławiu. Pomimo że z domu mamy daleko to zawsze tu przyjeżdżamy kiedy tylko jesteśmy w okolicy. Jedzenie pyszne, ceny przystępne a obsługa zawsze miła i uśmiechnięta.
~ Sebastian G
Bardzo dobre sushi. Zestaw "Party Box" oferuje różnorodność w rozsądnej cenie. Jeśli zamawiacie rolki na ciepło z dostawą to przychodzą w termicznym opakowaniu dzięki czemu są dalej ciepłe. Gorąco polecam.
~ Grzegorz W
Bardzo smaczne jedzonko, wspólnie testowaliśmy kilka rzeczy w tym: sushiburger, siuśki klasyczne i w tempurze oraz roll do ręki. Na niczym się nie zawiedliśmy, napewno zjemy drugi raz ☺️
~ Aleksandra N
Najlepsi sushi co jadłam we Wrocławiu 🤩 Filadelfia jest przepyszna, tyle łososia , jeszcze kawior na górze 😍 Bardzo wygodne opakowanie (jeszcze nigdy takiego nie wiedziałam) Dziękuję za taki serwis 🥰
~ Julia P
Zamówiłam sushi zestaw "specjalny" na swoje urodziny, były mega pyszne, duże i każdy ingredient dobrze zgrany. Dostałam prezencik z okazji urodzin. Bardzo dziękuję 🤗 Polecam!!!
~ Anna
Rewelacja, złożyłem zamowienie o 21:34 i o 22:15 miałem dostarczone, ciepłe, pyszne jedzenie. Polecam, to już moje 7 albo 8 zamówienie w Nabutok i zawsze wszytsko na 100%. Polecam.
~ Sławomir K
Zamówiłem sushi na wynos, otrzymałem 10% zniżki. Najlepsze w mieście. Bardzo miła i uprzejma dziewczyna na recepcji, czysty lokal - jestem bardzo zadowolony z wizyty.
~ Tresh V
We’ve ordered sushi here many times already, and every single time everything has been top-notch. The staff are always very pleasant, and the place itself looks very clean. The neatness of the rolls, the freshness of the ingredients, and the flavor — we love it all. They clearly put their heart into what they do, and it is definitely worth the money.
~ Theodore P
Неодноразово замовляв суші, все швидко та дуже смачно!
Особливо дуже подобається - serowy roll z lososem
Замовив, та залишився задоволеним! Рекомендую
~ Дмитро Т
Najlepsze sushi we Wrocławiu! Szybko, świeżo i bardzo smacznie. Bardzo miła i uprzejma pani na obsłudze — pomogła dobrać jedzenie dokładnie pod moje preferencje. Zdecydowanie polecam. 11/10!😇
~ Venjer
Przepyszne, polecam zjeść na miejscu, rolka w tempurze z krewetką i mango boska, a sandwich z pieczonym łososiem i prażoną cebulką chyba jeszcze lepszy! Będziemy wracać 🥰
~ Patrycja K